BENNO ARZT. "On top of the head". Akryl på duk. Signerad och daterad 2011.

53027. BENNO ARZT. "On top of the head". Akryl på duk. Signerad och daterad 2011.

120x100 cm.

Benno Arzt (Född 1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

120x100 cm.

Benno Arzt (Född 1941)

Antal besök: 2 979