GLASFÖREMÅL, 9 delar, bland annat Reijmyre.

530227. GLASFÖREMÅL, 9 delar, bland annat Reijmyre.

Höjd ca. 9,5-23,5 cm.

Bruksslitage. Skål, lockskål och vas med nagg. Lockskål, lock passar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 9,5-23,5 cm.

Antal besök: 429