Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
MINAKO MASUI. Fönstret, etsning, sign och numrerad 33/33.
530163. MINAKO MASUI. Fönstret, etsning, sign och numrerad 33/33.
18,5x20 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
18,5x20 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
424