SERVISDELAR, 23 st, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand.

530137. SERVISDELAR, 23 st, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand.

10 kaffekoppar och fat (+ 2 st fat), 11 assietter (+ 1 assiett med nagg medföljer), sockerskål, gräddkanna.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 533