TÅGSET och LOK, Lima.

530124. TÅGSET och LOK, Lima.

I originalkartong.

Bruksslitage. Skador på kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!
530124. TÅGSET och LOK, Lima.

I originalkartong.

Antal besök: 905