MATSERVISDELAR, porslin, 42 delar, "Vallmo", Rörstrand.

530094. MATSERVISDELAR, porslin, 42 delar, "Vallmo", Rörstrand.

Terrin med fat.
Kanna.
3 skålar.
5 serveringsfat.
11 mattallrikar.
10 entrétallrikar.
10 djupa tallrikar.

Mindre skål med lagning på hänkel. Bruksslitage. Besticksrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrin med fat.
Kanna.
3 skålar.
5 serveringsfat.
11 mattallrikar.
10 entrétallrikar.
10 djupa tallrikar.

Antal besök: 4 296