GERHARD WIHLBORG. "Stilleben". Olja på duk. Signerad Gerh.Wihlborg och daterad -28-.

53006. GERHARD WIHLBORG. "Stilleben". Olja på duk. Signerad Gerh.Wihlborg och daterad -28-.

73 x 60 cm.
A tergo etikett 2. Stilleben Oljemåln av Gerhard Wihlborg.

Obetydligt slitage vid ramkant.

Gerhard Wihlborg (1897–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 60 cm.

Gerhard Wihlborg (1897–1982)

Antal besök: 3 573