VAGNSLYKTA, kront av örn, 1900-tal.

53005. VAGNSLYKTA, kront av örn, 1900-tal.

Höjd 57 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 309