OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lantmiljö med fårflock, olja duk, osignerad, 1800-tal.
530035. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lantmiljö med fårflock, olja duk, osignerad, 1800-tal.
Oidentifierad engelsk konstnär.
Examinerad ur ram.
Bildmått 29 x 49 cm.
Rammått 51 x 71 cm.
Förgylld träram.
Á tergo: ramtillverkare från London - England.
Examinerad ur ram.
Bildmått 29 x 49 cm.
Rammått 51 x 71 cm.
Förgylld träram.