BENGT ÅBERG. Kvinnlig clown, litografi, signerad och numrerad 142/170.

530032. BENGT ÅBERG. Kvinnlig clown, litografi, signerad och numrerad 142/170.

Bildyta 45 x 35 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45 x 35 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 903