Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Mynt, Medaljer & Frimärken
DOLK NORDAFRIKA . dekor av graverad mässing.
53001. DOLK NORDAFRIKA . dekor av graverad mässing.
Längd 40 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 40 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
696