Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Silver
SILVERKANNA 1900-tal graverad dekor med symboler från tredje riket, Tyskland. Vikt 524 gram.
52993. SILVERKANNA 1900-tal graverad dekor med symboler från tredje riket, Tyskland. Vikt 524 gram.
Höjd 22 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 284