SILVERKANNA 1900-tal graverad dekor med symboler från tredje riket, Tyskland. Vikt 524 gram.

52993. SILVERKANNA 1900-tal graverad dekor med symboler från tredje riket, Tyskland. Vikt 524 gram.

Höjd 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 284