KARMSTOL, 1800-talets andra hälft.

529898. KARMSTOL, 1800-talets andra hälft.

Rygghöjd 87 cm, sitthöjd 46 cm.

Senare bemålad, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 226