SKRIVBYRÅ/SNÄPPARE, 1800-tal.

SKRIVBYRÅ/SNÄPPARE, 1800-tal.
529890. SKRIVBYRÅ/SNÄPPARE, 1800-tal.

Björk, längd ca. 108, bredd 50, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar, slagmärken, sprickor. 2 delar av list sitter löst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 302