RESEGARDEROB, 1900-talets mitt.

529836. RESEGARDEROB, 1900-talets mitt.

Metallskodd. Invändig klädförvaring. Längd ca 81 cm.

Bruksslitage. Några fläckar. Etikettrester.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 319