FIGURER, 19 st, skuret trä, mestadels monogramsignerade F.V./F.W, 1980-tal.

529814. FIGURER, 19 st, skuret trä, mestadels monogramsignerade F.V./F.W, 1980-tal.

Bemålade. Bland annat Kronblom.
Höjd ca 17,5 cm.

Smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17,5 cm.

Smärre märken.

Antal besök: 569