ARMBANDSUR, 2 st, bl.a. gulddouble, Art Deco, 1920/30-tal.

529813. ARMBANDSUR, 2 st, bl.a. gulddouble, Art Deco, 1920/30-tal.

Urtavla 1,5 x 1,3 cm respektive 2 x 1,6 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 440