ARMBANDSUR, rostfritt stål, "Boy", London, England, 1900-talets andra hälft.

529804. ARMBANDSUR, rostfritt stål, "Boy", London, England, 1900-talets andra hälft.

Urtavla med boett 3,5 x 3 cm. Längd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 467