ELASTOLINSOLDATER 1930/40-tal, 23 stycken.

529715. ELASTOLINSOLDATER 1930/40-tal, 23 stycken.

Tysk militärorkester.

Omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tysk militärorkester.

Omfattande skador.

Antal besök: 711