BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

52970. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 55, bredd 33,5 , höjd 74 cm.

Bruksslitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 1 261