SPEGEL med KONSOLBORD, nyrenässans, omkring sekelskiftet 1900.

529707. SPEGEL med KONSOLBORD, nyrenässans, omkring sekelskiftet 1900.

Spegelns mått: Längd 74 cm, höjd 173 cm
Bordets mått: Längd 76, bredd 29, höjd 76,5 cm.

Slitage, stötskador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stötskador, repor.

Antal besök: 346