Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
LISA LARSON. Figurin, keramik, "Gustav" ur serien Sekelskifte, Gustavsberg. 1970/80-tal.
529489. LISA LARSON. Figurin, keramik, "Gustav" ur serien Sekelskifte, Gustavsberg. 1970/80-tal.
Stämplad, höjd 17,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stämplad, höjd 17,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
283