GOTTFRID KALLSTENIUS. Olja på duk. Signerad.

52943. GOTTFRID KALLSTENIUS. Olja på duk. Signerad.

Solbelyst tall. 70 x 120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Solbelyst tall. 70 x 120 cm.

Antal besök: 2 655