Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
KANNA, glas och nysilver, jugend, 1900-talets början.
52940. KANNA, glas och nysilver, jugend, 1900-talets början.
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
974