SAMEKNIV, renhorn, Marianne Jonsson, signerad MJ.

529380. SAMEKNIV, renhorn, Marianne Jonsson, signerad MJ.

Bladlängd 6, total längd 13,5 cm.
Slidans längd 14 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slidans längd 14 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 616