PÄLS, Sagamink, 1900-talets slut.

52938. PÄLS, Sagamink, 1900-talets slut.

Storlek 40/42. Rygglängd 110 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 131