Bägare i silver, fot med genombruten dekor.
Vikt 185 gram.
Höjd 14 cm, diameter 10 cm.
Stämplad TESI, Göteborgs stadstämpel, Kattfot, S, K9.
Gravyr.
Gravyr.
Vikt 185 gram.
Höjd 14 cm, diameter 10 cm.
Gravyr.
Gravyr.