BÄGARE, silver, Tenn & Silver Ab, 1960, Göteborg.

529316. BÄGARE, silver, Tenn & Silver Ab, 1960, Göteborg.

Bägare i silver, fot med genombruten dekor.
Vikt 185 gram.
Höjd 14 cm, diameter 10 cm.
Stämplad TESI, Göteborgs stadstämpel, Kattfot, S, K9.
Gravyr.

Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 185 gram.
Höjd 14 cm, diameter 10 cm.
Gravyr.

Gravyr.

Antal besök: 568