FIGURIN, i form av rovfågel, keramik, 1900-tal.

52930. FIGURIN, i form av rovfågel, keramik, 1900-tal.

Höjd 39 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 030