KRUTHORN, 1800-tal.

KRUTHORN, 1800-tal.
529237. KRUTHORN, 1800-tal.

Längd 40 cm, nysilverträ och horn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
529237. KRUTHORN, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 645