SMINKBORD samt PALL, 1900-tal.

529227. SMINKBORD samt PALL, 1900-tal.

Sminkbord
Längd ca 105 cm
Bredd 45 cm
Höjd 128 cm

Pall
Längd 50 cm
Bredd 35 cm
Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage. Mindre märken.
Pall med textilskador samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sminkbord
Längd ca 105 cm
Bredd 45 cm
Höjd 128 cm

Pall
Längd 50 cm
Bredd 35 cm
Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage. Mindre märken.

Antal besök: 476