TAVLOR 4 st, Kungligheter, 1800/1900-tal.

52918. TAVLOR 4 st, Kungligheter, 1800/1900-tal.

Största mått inkl ram ca 71 x 59 cm.

Ramar med skador. Ej examinerade ur ram, skador, gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 343