PÄLSJACKA, mink, 1900-tal, strl. 38/40.

529091. PÄLSJACKA, mink, 1900-tal, strl. 38/40.

Randmönster i mörk- och rödbrunt, hyskor för stängning.
Rygglängd 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 83 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 559