STEREOBÄNK, teakfaner, 1970-tal.

529021. STEREOBÄNK, teakfaner, 1970-tal.

Längd 140 cm.
Bredd 45 cm.
Höjd 45 cm.

Repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm.
Bredd 45 cm.
Höjd 45 cm.

Repor, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 833