OIDENTIFIERAD FORMGIVARE. Pall, ek, med snörsits, 1900-talets handra hält.

529012. OIDENTIFIERAD FORMGIVARE. Pall, ek, med snörsits, 1900-talets handra hält.

Stomme av ek, snörad sits, längd 43, bredd 30, höjd 44 cm.

Bruksslitage. Sits med skador/snören som är av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 131