ARMBAND, sterlingsilver, Sigurd Persson för Stigbert / Heribert Engelbert, Stockholm, 1950, vikt 20,26 gram.

529001. ARMBAND, sterlingsilver, Sigurd Persson för Stigbert / Heribert Engelbert, Stockholm, 1950, vikt 20,26 gram.

Armband i sterlingsilver i form av löv.
Längd 19,5 cm.
Stämplad Stigbert, Sterling Sweden, HE, Stockholm, Z8.

Fäste lagat. bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19,5 cm.

Fäste lagat. bruksslitage.

Antal besök: 4 355