VÄGGLAMOR, plåt, 1970-tal.

VÄGGLAMOR, plåt, 1970-tal.
528984. VÄGGLAMOR, plåt, 1970-tal.

Vägglampa av plåt med raster av plast Höjd 12, diameter 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 582