VÄGGLAMPOR, ett par, plast, troligen Uno och Östen Kristiansson Luxus, 1970-tal.

528981. VÄGGLAMPOR, ett par, plast, troligen Uno och Östen Kristiansson Luxus, 1970-tal.

Höjd 24 cm.

Bruksslitage. Mindre buggla på en lampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Antal besök: 375