BORD med låda i sargen, tidigt 1900-tal.

528887. BORD med låda i sargen, tidigt 1900-tal.

Delvis genombruten sarg. Längd 99, bredd 53, höjd 66,5 cm.

Slitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, fläckar.

Antal besök: 402