BOK, "De particulis horatii tursellini romani", M Jacob Thomasio, Lipsea 1682.

528836. BOK, "De particulis horatii tursellini romani", M Jacob Thomasio, Lipsea 1682.

Helband av pergament.

Slitage, fläckar, skador på band. En sida saknas. Sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Helband av pergament.

Antal besök: 565