ÄNGEL, skulpterad och bemålat trä, 1800-tal.

528824. ÄNGEL, skulpterad och bemålat trä, 1800-tal.

Längd 40 cm, höjd 19 cm.

Färgbortfall, åldersslitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm, höjd 19 cm.

Antal besök: 772