TAKLAMPA, kromad metall och glas, 1950/60-tal.
528805. TAKLAMPA, kromad metall och glas, 1950/60-tal.
Total höjd 73 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd 73 cm.
Bruksslitage.
550