BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, barockstil, Nafa, 1900-talets mitt.

528610. BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, barockstil, Nafa, 1900-talets mitt.

På fötter. Total höjd ca 65 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 416