CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. Hjärter, ruter och klöver. 3 st färglitografier, signerade.

52860. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. Hjärter, ruter och klöver. 3 st färglitografier, signerade.

En numrerad 190/200, övriga HC. 57 x 69 cm.

Ej examinerade ur ram.

Carl Fredrik Reuterswärd (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 587