MATSALSGRUPP, teak/bok, 1900-talets mitt.

528601. MATSALSGRUPP, teak/bok, 1900-talets mitt.

Bord med 2 iläggsskivor samt 4 stolar, längd 130, bredd 85, höjd 72 cm, iläggsskivornas bredd 35 cm.

Fläckar samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar samt slitage.

Antal besök: 478