FIGUR, skuret trä, signerad G.T, daterad 1941.

528589. FIGUR, skuret trä, signerad G.T, daterad 1941.

Tandläkare och patient. Längd ca 23. Höjd ca 22 cm.

Ytslitage. Verktyg saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Verktyg saknas.

Antal besök: 1 497