528546. FICKUR, 4 st, nyckeldragare, boetter delvis av silver, 1800/1900-tal.
En märkt "Wallerius i Norrköping".
Yttre diameter ca 47 - 55 mm.
Nycklar medföljer.
Slitage, skador. Fungerade vid katalogiseringstillfället, ingen funktionsgaranti lämnas.