BORDSPENDYL, 1800-talets mitt , förgylld metall.

52848. BORDSPENDYL, 1800-talets mitt , förgylld metall.

Ornamentdekor samt krön av pojke. Höjd 31 cm.

Attribut och glas saknas., pendel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 022