SOLITÄRRING i 14K vitguld med diamant 0,50 ct, totalvikt 4,19 gram.

528411. SOLITÄRRING i 14K vitguld med diamant 0,50 ct, totalvikt 4,19 gram.

Ring i 14K vitguld, stämplad 585, storlek 17,5 mm, totalvikt 4,19 gram
Diamant 0,50 ct
Färg: L-M lätt tonad vitt - tonad vit
Renhet: SI1 med mycket små inneslutningar, synliga vid förstoring.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diamant 0,50 ct

Bruksskick.

Antal besök: 317