MATSALSGRUPP, 8 delar, ek, 1920-tal.

528378. MATSALSGRUPP, 8 delar, ek, 1920-tal.

Bestående av 6 st stolar, rygghöjd 95 cm, 1 st karmstol
samt bord 99x116 cm, + 2 inläggsskivor 34,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 913