MATSERVISDELAR, 32 delar, "Royal", Uppsala-Ekeby/Gefle.

528338. MATSERVISDELAR, 32 delar, "Royal", Uppsala-Ekeby/Gefle.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar samt 8 förrättstallrikar.

Bruksslitage samt krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 138